Výkupní formulář

Máte doma například notebook, počítač, fotoaparát, mobilní telefon, apple produkt, televizi a uvažujete o tom, že si pořídíte něco novějšího a lepšího? U nás máte možnost nějen si vybrat ze široké škály produktů za super ceny ale navíc můžete ušetřit tisíce korun z Vámi vybraného produktu pokud nám ten Váš nabídnete do protihodnoty.

Zvolit si tedy můžete rovnou protiúčet nebo samotný výkup kdy Vám za nabídnutou věc nabídneme nejvyšší možnou výkupní cenu.

V každém přípádě, abychom zjistili co nám chcete nabídnout a jakou Vám můžezeme my nabídnout cenu, vyplňte prosím formulář níže a my se Vám ozveme zpět s návrhem ceny na výkup nebo výší slevy na Vámi vybraný produkt na našem e-shopu.

*
*
*

*(např: Např. Fotoaparát Canon EOS 5D MARK III)
(např: Např. 8gb ram, 256gb SSD, 8mpx foťák, atd. Čím lepší popis budeme mít, tím lepe dokážeme nacenit Vámi nabízené zboží.)
(např: Např. Notebook je v dobrém stavu, na spodní části má menší škrábanec, jinak bez oděrek, top stav)
*Vyplňujte prosím poctivě a pravdivě, v případě, že při převzetí zboží na otestování zjistíme, že popis stavu neodpovídá skutečnosti, že má vady které nebyly předem specifikovány - ZBOŽÍ NEVYKOUPÍME

(např: Vyfoťte produkt, fotku neupravujte, musí být ostrá. Vyfoťte i poškození. Produkt vyfoťte z každé strany)
Nahrát fotky
(např: Např. krabice, nabíječka, datový kabel, obal apod.)
*(např: Pokud ano - budeme potřebovat doložit doklad o koupi, nebo záruční list.)
*
(např: Např. 18-20 000 Kč)
(např: Číslo účtu kam si přejete zaslat peníze za Vaše nebízené zboží. Zadejte prosím předčíslí, číslo účtu i kód banky do jednoho řádku)